MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

KRAKSA PRZY SHELL-U – Cztery osoby trafiły do tarnowskiego szpitala

Cztery osoby trafiły do tarnowskiego szpitala po zderzeniu dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Nowodąbrowskiej i Błonie w Tarnowie. Na miejscu interweniowali straży i policjanci.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na dużym skrzyżowaniu ulic Nowodąbrowskiej, Spokojnej i Błonie. Kierowca osobowej fiesty jadąc ulicą Błonie, skręcał w lewo w ulicę Nowodąbrowską. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej, jadącej od dołu ulicą Spokojną w kierunku ulicy Błonie. W wyniku zderzenia pojazdów cztery osoby trafiły do tarnowskiego szpitala.

Policjanci pracujący przy obsłudze wypadku ustalili, że obaj kierowcy w wieku 23 i 26 lat byli trzeźwi. Rannymi, którzy trafili do szpitala, zaopiekowali się medycy. W szpitalu okazało się, że 3 osoby odniosły poważniejsze obrażenia w postaci złamania kości. Czwarta osoba nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Teraz w komendzie miejskiej zostanie wszczęte postępowanie w związku z naruszeniem zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, w ramach którego zostaną wyjaśnione okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Policjanci zwracają uwagę na właściwe zachowanie podczas wykonywania manewrów zmiany pasa ruchu oraz kierunku ruchu.

__

KMP w Tarnowie

One thought on “KRAKSA PRZY SHELL-U – Cztery osoby trafiły do tarnowskiego szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.