DZIELNICOWY GOSTEK Z POMOCĄ OSOBIE OBJĘTEJ IZOLACJĄ

Każdego dnia, w związku z trwającą epidemią mundurowi otrzymują setki adresów do sprawdzenia. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują.

Stan epidemii to czas wytężonej pracy dla policjantów w całym kraju. Każdego dnia stróże prawa otrzymują setki adresów do sprawdzenia. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują.
Trudna sytuacja miała miejsce zaraz po świętach wielkanocnych w Tarnowie. Jeden z mieszkańców naszego miasta odbywał izolację domową na terenie ogródków działkowych. Do tej pory w żywność zaopatrywała go konkubina, jednak teraz i ona została poddana kwarantannie i mogła pomóc swojemu partnerowi. Z pomocą przyszedł dzielnicowy sierż. Norbert Gostek, który zainteresował się ciężką sytuacją osoby będącej w izolacji. Wykonał kilka telefonów, przeprowadził rozmowy z pracownikami MOPS w Tarnowie, a następnie udał się do punktu, z którego odebrał przygotowaną paczkę. Natychmiast po jej odebraniu dzielnicowy udał się na działkę do pana Zbyszka, aby ja przekazać.

Wystarczy trochę chęci, odrobina empatii, by pomóc osobie będącej w potrzebie.
Norbert tak trzymaj!

KMP w Tarnowiegrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.