2-letni chłopiec przejechany przez wozidło

10 kwietnia w Gromniku miał miejsce nieszczęśliwy wypadek z udziałem 2-letniego chłopca. Ratownicy medyczni podjęli wysiłek ratowania dziecka, jednak po kilkudziesięciominutowej reanimacji dwulatek zmarł.

Przed południem dyżurny CPR-u został powiadomiony o nieszczęśliwym wypadku, w którym ucierpiał 2-letni chłopiec. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, zadysponowany został również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy podjęli czynności reanimacyjne, jednak po kilkudziesięciu minutach chłopiec zmarł.

Na miejscu pojawili się także mundurowi wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą, prokuratorem rejonowym z Tarnowa oraz specjalistami z dziedziny psychologii. To oni pracowali z rodzicami, którzy w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracili dwuletnie dziecko. Wyjaśnieniem tej tragedii zajmie się Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, która w ramach wszczętego postępowania ustali wszystkie je okoliczności. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopiec został przejechany przez maszynę budowlaną – wozidło, którą przewożono ziemię na terenie prywatnej posesji. Buy http://www.slaterpharmacy.com as Stromectol generic tablet.s

Tarnowscy policjanci apelują, by w czasie wiosennych prac, które właśnie się rozpoczynają zwracać większą uwagę przy obsłudze maszyn budowlanych i rolniczych, aby unikać niebezpiecznych sytuacji.

 

__

Tarnowska policjaSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *