MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

POCISK ARTYLERYJSKI W SWOSZOWSKIM LESIE

Anonimowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego KMP w Tarnowie o odnalezieniu niewybuchu w lesie w miejscowości Swoszowa. Policjanci rozpoznali przedmiot, jako pocisk artyleryjski kalibru 100 mm z zapalnikiem z czasów wojennych.

W poniedziałek 12 kwietnia do dyżurnego tarnowskiej Policji wpłynęła informacja o odnalezieniu przedmiotu przypominającego pocisk, który znajduje w lesie gminy Szerzyny. We wskazane miejsce został skierowany patrol minersko-pirotechniczny z tarnowskiej komendy, który określił niebezpieczne znalezisko, jako niewybuch z czasów wojennych. Pocisk artyleryjski z zapalnikiem kalibru 100 milimetrów znajdował się pod cienką warstwą ziemi w lesie w Swoszowej gmina Szerzyny. O znalezisku zostali powiadomieni saperzy z Rzeszowa, którzy dzisiaj przed południem wywieźli niewybuch, który zostanie zneutralizowany na poligonie.

Love this pharmacy http://www.rustburgpharmacy.com because it love me.

Ponawiamy apel do mieszkańców regionu tarnowskiego o właściwym zachowaniu przy znalezieniu takich niebezpiecznych przedmiotów. Nigdy samodzielnie nie próbujmy dotykać, sprawdzać oraz przenosić tego typu znalezisk. Do naszych obowiązku należy jedynie oznaczyć takie miejsce, a następnie powiadomić dyżurnego jednostki Policji, który skieruje w to miejsce policjantów.

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *