PODZIĘKOWANIA I WYRAZY UZNANIA DLA POLICJANTÓW Z BRZESKA

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Bogusława Chmielarza wpłynęły podziękowania od uczestniczki zdarzenia drogowego w miejscowości Okocim. Kobieta podziękowała policjantom Wydziału Ruchu Drogowego za zaangażowanie, profesjonalizm oraz za empatię i zrozumienie drugiego człowieka.

15 lutego br. w miejscowości Okocim na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia volkswagena golfa i opla astry.  Kobieta kierująca oplem została poszkodowana i przewieziona do Szpitala Powiatowego w Brzesku, jednak na całe szczęście obrażenia nie okazały się poważne i jeszcze tego samego dnia opuściła oddział ratunkowy. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego brzeskiej komendy.

Poszkodowana kobieta podziękowała mundurowym z brzeskiej komendy przesyłając do komendy e-mail o następującej treści.

„…Przybyli, praktycznie od razu po zdarzeniu, na miejsce Policjanci wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem, ogromną empatią i zrozumieniem drugiego człowieka, który stał się ofiarą wypadku. Otoczyli mnie opieką, zadbali o mój stan psychiczny. Wykazali maksymalną troskę zarówno o mnie jak i o drugiego uczestnika zdarzenia…”

Policjanci wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego muszą się wykazać zarówno wiedzą merytoryczną ale i wyrozumiałością, szczególnie wobec osób poszkodowanych w wypadkach. Podczas wykonywania obowiązków na miejscu zdarzenia starają się w rzetelny i zrozumiały sposób przekazać im wszystkie niezbędne informacje ale również zapewnić niezbędną pomoc.
Podziękowania poszkodowanej są potwierdzeniem, że policjanci brzeskiej drogówki są przykładem takiej postawy i stanowią motywację do dalszej służby

__

KPP Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.