MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

ŚLISKA DROGA PRZYCZYNĄ LĄDOWANIA ŚMIGŁOWCA LPR W SIEMIECHOWIE

Wypadek na drodze wojewódzkiej 980 w Siemiechowie przyczyna lądowania LPR-u. Trzy osoby ranne trafiły do szpitali w Tarnowie i Krośnie. Osiemnastoletni kierowca był trzeźwy.

Wczoraj (30.12.) po południu na drodze wojewódzkiej W980 w Siemiechowie miał miejsce bardzo groźny wypadek samochodowym. BMW serii 7 kierowane przez 18-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w metalowe elementy infrastruktury drogowej. Na miejscu konieczna była interwencja strażaków, którzy uwolnili zakleszczonych w pojeździe pasażerów. Jeden z nich był nieprzytomny i konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało rannego do krośnieńskiego szpitala. Pozostałych dwóch pasażerów, rówieśników zostało przetransportowanych do tarnowskiego szpitala ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Droga w miejscu wypadku była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się w sposób wahadłowy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zebrali dowody, które będą wykorzystane w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym. 18-letni kierowca bmw był trzeźwy. Jego rówieśnik zabrany helikopterem ma poważne obrażenia klatki piersiowej i pozostaje w szpitalu w Krośnie.

Policjanci tarnowskiej drogówki apelują o zastosowanie zasady ograniczonego zaufania, a przede wszystkim zmniejszenie prędkości na drogach, które w okresie zimowym niestety są śliskie

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *