DWÓCH NOWO PRZYJĘTYCH FUNKCJONARIUSZY ZASILI SZEREGI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W BRZESKU

Do grona brzeskich policjantów dołączyło dwóch nowych funkcjonariuszy. Wkrótce poznają tajniki policyjnego rzemiosła. Podczas kilkumiesięcznego szkolenia nabędą wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu. Choć są dopiero na początku swojej policyjnej ścieżki zawodowej i ogrom zagadnień stanowi dla nich novum, to nie ukrywają swojego zapału i pozytywnego nastawienia do służby.

Pamiętajcie słowa ślubowania – policjanci służą obywatelom nawet z narażeniem życia. Niech ta myśl przewodnia będzie początkiem waszej pełnej poświęceń służby – mówił podczas ślubowania Komendant Powiatowy Policji w Brzesku  mł.insp. Bogusław Chmielarz.
Komendant pogratulował nowym funkcjonariuszom wybrania służby dla społeczeństwa. Życzył im satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz realizacji własnych ambicji i marzeń.
W Policji jest wiele obszarów, w których możecie się realizować, dlatego mam nadzieję, że za kilkanaście lat będziecie usatysfakcjonowani z obranej drogi i przekonani, że wstąpienie w szeregi Policji to była najlepsza decyzja w Waszym życiu – podsumował Komendant.

KPPgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.