MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Wypadek na drodze krajowej w Tarnowie

Przed godziną 20 we wtorek 7 lipca w Tarnowie na alei Jana Pawła II doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym brały udział dwa pojazdy. 32-letni mieszkaniec Tarnowa zjeżdżając w drogę osiedlową Osiedla Westerplatte, wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy audi, w którym podróżował 32-letnia tarnowianka z 7-letnią córką.

Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe, które w pierwszej kolejności udzielały pomocy poszkodowanym. Najbardziej ucierpiała kierująca audi, która na początku nie mogła wyjść ze swojego pojazdu. Z pomocą przyszli bezpośredni świadkowie zdarzenia oraz strażacy. Ratownicy medyczni przewieźli ranną oraz jej córkę do tarnowskiego szpitala. Szczegółowe badania wskazały na złamanie ręki oraz mostka. Kobieta przebywa do chwili obecnej w szpitalu. Jej córka z ogólnymi potłuczenia i sporą dawką strachu po badaniach mogła wrócić do swojego domu.

Kierowca BMW tłumaczył się, że zjeżdżając z drogi krajowej w Osiedle Westerplatte, został oślepiony przez zachodzące słońce i nie zauważył nadjeżdżającego od strony Ronda Niepodległości samochodu. Policjanci zatrzymali kierowcy BMW prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia, jak również jego przyczyny zostaną wyjaśnione w ramach prowadzonego postępowania przygotowawczego w tarnowskiej komendzie miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *