MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Proszówki: Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał złodziei

Złodziejki duet po raz kolejny usiłował okraść dyskont spożywczy w powiecie bocheńskim

27 lipca około godz. 13.30, funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Bochni w czasie wolnym od służby przejeżdżając przez miejscowość Proszówki zauważył jak ze sklepu wybiegły dwie młode osoby a za nimi ruszył w pogoń pracownik ochrony. Funkcjonariusz podejrzewając że jest świadkiem ucieczki złodziei sklepowych skręcił za uciekającymi po czym po chwili zatrzymał swój samochód i kontynuował pościg pieszo. Po kilkuset  metrach udało mu się zatrzymać młodego mężczyznę i kobietę. Po chwili do policjanta dobiegł pracownik ochrony, a funkcjonariusz  wezwał na miejsce patrol policji. Jak się okazało sklepowi złodzieje ukradli  wartą ponad 130 zł butelkę alkoholu.

Skradziony produkt wrócił do sklepu, a przybyli na miejsce policjanci ustalili, że zatrzymani mieszkańcy powiatu wielickiego mają  związek również z innymi kradzieżami dokonanymi wcześniej w tym sklepie. Ustalono m.in. że  16 czerwca  br. złodziejska para ukradła półtoralitrową butelkę markowego alkoholu.

Na miejscu za popełnioną kradzież na każdą z tych osób nałożono mandat karny w wysokości 500 zł. Ponadto w KPP w Bochni prowadzone jest postępowanie w sprawie o wykroczenie dotyczące kradzieży z czerwca 2020 r.

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.