MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Kolizja trzech samochodów osobowych

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej spowodowane nieodpowiedzialnym zachowaniem kierowcy garbusa. Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o 6 punktów karnych.

Dziś od wczesnych godzin rannych kierowcy poruszający się drogą wojewódzka w kierunku Nowego Sącza napotkali utrudnienia. Po godzinie ósmej rano miała miejsce kolizja trzech pojazdów w tym dwóch ciężarówek i samochodu osobowego. Jak ustali policjanci będący na miejscu kierowca osobowego New Beetla nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania ciężarówki marki Daf. Kończąc ten manewr, uderzył swoim tylnym prawym narożem w lewe przednie naroże ciężarówki. To z kolei spowodowało, że osobówka zaczęła się obracać i uderzyła w przyczepę jadącego z naprzeciwka drugiego samochodu ciężarowego. Następnie volkswagen ponownie uderzył w dafa i zakończył podróż częściowo w przydrożnym rowie.

Przez około 40 minut droga wojewódzka w kierunku Nowego Sącza była całkowicie zablokowana.

Jak się okazało, kierowcy osobówki nic wiele się nie stało. Za spowodowanie zagrożenia przy zmianie pasa ruchu został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz dopisano do jego konta kierowcy 6 punktów karnych.

Tarnowscy policjanci zwracają uwagę na zachowanie należytej ostrożności przy tak niebezpiecznym manewrze, jakim jest wyprzedzanie.

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *