Samochodowe kino plenerowe w Brzesku

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha Z OKAZJI DNIA DZIECKA ZAPRASZA NA SAMOCHODOWE KINO PLENEROWE.

Na dobry początek powrotu do „normalnego życia” w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy wspaniałą animowaną komedię dla dzieci młodszych „Jaskiniowiec” i dla starszych, równie śmieszny film “Za jakie grzechy dobry Boże”.

Seanse na Placu Targowym – 6 czerwca:

14:00-15:30 Jaskiniowiec
16:15-17:45 Jaskiniowiec
18:30-20:00 Jaskiniowiec
21:00-23:00 Za jakie grzechy dobry Boże

REZERWACJE MIEJSC pod nr tel. 14 68 65 030 w godz. 8.00-15.00
W celu dokonania rezerwacji miejsca na daną godzinę należy podać nr rejestracyjny samochodu i na tej podstawie będzie możliwy wjazd.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!     WSTĘP BEZPŁATNY!

ABY UCZESTNICZYĆ W TYM WYDARZENIU NALEŻY MIEĆ SPRAWNY RADIOODBIORNIK W SAMOCHODZIE, NA DUŻYM EKRANIE BĘDZIE TYLKO OBRAZ, A DŹWIĘK BĘDZIE „PŁYNĄŁ” Z GŁOŚNIKÓW TWOJEGO SAMOCHODU. W TYM CELU BĘDZIE TRZEBA NASTROIĆ RADIO DO PODANEJ WCZEŚNIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI.

Zgodnie z regulaminem kina samochodowego w Brzesku oraz opublikowanymi wytycznymi Rady Ministrów (Rozporządzenie RM z dnia 16 maja 2020 r. poz. 878), dot. funkcjonowania kin plenerowych i samochodowych informujemy, że:

 1. Miejsce i termin: 6 czerwca 2020 r. (sobota), parking przy Placu Targowym w Brzesku
 2. Każdy uczestnik pokazu przy wjeździe na teren kina samochodowego zostanie poproszony o poddanie się bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanego przez obsługę kina. W tym celu należy założyć maseczkę lub przyłbicę, zasłonić usta i nos, uchylić okno na minimalną możliwą szerokość umożliwiającą pomiar.
 3. W przypadku stwierdzania temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerami nie uczestniczy w pokazie i nie powinna zostać wpuszczona na teren kina.
 4. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość przygotowanych miejsc na dany seans jest ograniczona (maksymalnie 80 samochodów). Prowadzimy zapisy na dany seans bez rezerwacji miejsc.
 5. Wjazd tylko dla samochodów osobowych o wysokości do 2m. Wyższe pojazdy nie zostaną wpuszczone.
 6. Miejsca są nienumerowane. Twoje miejsce na terenie projekcji wskaże Ci obsługa w zależności od wysokości Twojego samochodu.
 7. Wychodzenie z samochodów jest niedozwolone. Wyjątkiem są ważne przyczyny związane z bezpieczeństwem.
 8. Nie wolno palić papierosów i papierosów elektronicznych, pić alkoholu podczas wydarzenia. Prosimy o uszanowanie komfortu innych widzów.
 9. Seans filmowy: godz. 14.00, 16.15, 18.30 oraz 21.00. Samochody wpuszczamy na teren wydarzenia: na pierwszy seans od godz. 13.00, na pozostałe seanse po wyjeździe wszystkich samochodów z poprzedniej godziny projekcji. Wjazd na teren kina od ul. Głowackiego, wyjazd w kierunku ul. Szarych Szeregów oraz Powstańców Warszawy.
 10. Prosimy o ścisłe stosowanie się do poleceń obsługi technicznej na miejscu i do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
 11. Nie wolno włączać silnika samochodu, świateł ani używać klaksonów w trakcie seansu filmowego. Prosimy o spokój i wyrozumiałość, jeśli ktoś z obsługi lub uczestników popełni błąd.
 12. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych w dniu planowanego wydarzenia seans zostanie przełożony na inny termin.
 13. DBAJMY O NASZE WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO!
 14. Baw się dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.