Statystyki wyjazdów do zdarzeń w 2019 roku jednostek OSP powiatu brzeskiego

Brzesko112.pl przygotowało dla was statystyki dotyczące wyjazdów do zdarzeń jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego w 2019 roku. W statystykach uwzględniono wyjazdy do pożarów, miejscowych zagrożeń, alarmów fałszywych i zabezpieczeń rejonu JRG.

Realizacja www.brzesko112.pl przy współpracy Małopolskiej Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie oraz portalem 112malopolska.pl

Kopiowanie jedynie z podaniem źródła i oznaczeniem naszej strony.

Najwięcej wyjazdów w 2019r. / TOP 10

MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenieRAZEMGmina
OSP CzchówTAK16722090Czchów
OSP JadownikiTAK15682287Brzesko
OSP SzczepanówTAK11532167Brzesko
OSP SzczurowaTAK24382064Szczurowa
OSP TymowaTAK16391056Czchów
OSP Borzęcin  GórnyTAK14390053Borzęcin
OSP BiesiadkiNIE2500052Gnojnik
OSP DębnoTAK11383052Dębno
OSP GnojnikTAK5401046Gnojnik
OSP UszewTAK5390044Gnojnik

Najwięcej pożarów w 2019r. / TOP 10

MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenieRAZEMGmina
OSP SzczurowaTAK24382064Szczurowa
OSP CzchówTAK16722090Czchów
OSP TymowaTAK16391056Czchów
OSP JadownikiTAK15682287Brzesko
OSP Borzęcin GórnyTAK14390053Borzęcin
OSP Porąbka IwkowskaTAK12141027Iwkowa
OSP Borzęcin DolnyNIE1280020Borzęcin
OSP SzczepanówTAK11532167Brzesko
OSP DębnoTAK11383052Dębno
OSP MokrzyskaNIE9151025Brzesko

Najwięcej miejscowych zagrożeń w 2019r. / TOP 10

MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenieRAZEMGmina
OSP CzchówTAK16722090Czchów
OSP JadownikiTAK15682287Brzesko
OSP SzczepanówTAK11532167Brzesko
OSP BiesiadkiNIE2500052Gnojnik
OSP GnojnikTAK5401046Gnojnik
OSP TymowaTAK16391056Czchów
OSP Borzęcin GórnyTAK14390053Borzęcin
OSP UszewTAK5390044Gnojnik
OSP SzczurowaTAK24382064Szczurowa
OSP DębnoTAK11383052Dębno

Zestawienie wg gmin naszego powiatu:

Gmina Czchów
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP CzchówTAK16722090
OSP TymowaTAK16391056
OSP JurkówNIE9111021
OSP Biskupice MelsztyńskieNIE7110018
OSP ZłotaNIE4110015
OSP TworkowaNIE1120013
Gmina Borzęcin
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP Borzęcin GórnyTAK14390053
OSP PrzyborówNIE3190022
OSP Borzęcin DolnyNIE1280020
OSP ŁękiNIE1150016
OSP BielczaNIE390012
OSP JagniówkaNIE03003
Gmina Brzesko
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP JadownikiTAK15682287
OSP SzczepanówTAK11532167
OSP Poręba SpytkowskaNIE2251028
OSP MokrzyskaNIE9151025
OSP JasieńNIE7110018
OSP OkocimNIE15006
OSP WokowiceNIE15006
OSP BrzeskoNIE00000
OSP BuczeNIE00000
Gmina Dębno
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP DębnoTAK11383052
OSP MaszkieniceNIE3350038
OSP Wola DębińskaNIE1292032
OSP ŁoniowaTAK7220029
OSP NiedźwiedzaNIE6100016
OSP SufczynNIE590014
OSP JaworskoNIE3100013
OSP Porąbka UszewskaNIE470011
OSP DołyNIE35109
OSP Łysa GóraNIE26008
OSP JastewNIE12003
OSP PerłaNIE00000
Gmina Gnojnik
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP BiesiadkiNIE2500052
OSP GnojnikTAK5401046
OSP UszewTAK5390044
OSP Zawada UszewskaNIE2110013
OSP GosprzydowaNIE1101012
OSP ŻerkówNIE0110011
OSP LewniowaNIE32005
Gmina Iwkowa
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP Porąbka IwkowskaTAK12141027
OSP IwkowaNIE991019
OSP WojakowaNIE54009
Gmina Szczurowa
MiejscowośćKSRGPożaryMiejscowe zagrożeniaAlarmy fałszyweZabezpieczenie rejonuRAZEM
OSP SzczurowaTAK24382064
OSP ZaborówTAK9130022
OSP Uście SolneTAK8100018
OSP GórkaNIE5100015
OSP Wola Przemykowska-NatkówNIE390012
OSP Strzelce MałeNIE54009
OSP RajskoNIE52007
OSP Strzelce WielkieNIE41005
OSP WrzępiaNIE13004
OSP DołęgaNIE21003
OSP NiedzieliskaNIE12003
OSP KwikówNIE11002
OSP PojawieNIE11002
OSP Wola Przemykowska-ZamłynieNIE02002
OSP RylowaNIE01001
OSP Dąbrówka MorskaNIE00000



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *