MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Złodziej zabawek zatrzymany

Dwaj mieszkańcy powiatu brzeskiego bez wahania rzucili się w pościg za uciekającym ze sklepu złodziejem, ujęli go i przekazali policjantom. Dzięki ich reakcji zatrzymany mężczyzna szybko odpowie za swój czyn.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia br. w godzinach wieczornych. Przebywający w jednym ze sklepów w Czchowie dwaj mieszkańcy powiatu brzeskiego usłyszeli nagle krzyk „złodziej”, po czym zobaczyli wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Bez chwili wahania ruszyli za uciekającym w kierunku ulicy Targowej w Czchowie mężczyzną. Złodziej widząc goniące go osoby schował się w pobliskich zaroślach. Na niewiele się to jednak zdało, goniący nie odpuścili, znaleźli go i ujęli. Po chwili na miejscu pojawił się policyjny patrol, któremu mieszkańcy opisali całą sytuację. Zatrzymany mężczyzna to 37-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Przy sobie miał torbę a w niej skradzione zabawki na kwotę prawie 900 złotych. Nieuszkodzony towar został przekazany obsłudze sklepu, a 37-letni sprawca trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Śledczy przypuszczają, że to nie jedyna kradzież, której dopuścił się mężczyzna. Będzie to weryfikowane przez policjantów.

Na wyróżnienie i wielkie podziękowania zasługują dwaj mieszkańcy powiatu brzeskiego, którzy nie przeszli obojętnie wobec tego co się wydarzyło i zareagowali widząc uciekającego złodzieja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *