Szlachetna paczka od bocheńskiej Policji

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni wsparli akcję „Szlachetna Paczka”, której celem była pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom na terenie powiatu bocheńskiego. W ciągu kilku dni zebrano fundusze, za które kupiono m.in. sprzęt AGD, artykuły spożywcze, chemiczne i szkolne. Podczas finału akcji, zebrane dary trafiły do jednej z wyznaczonych rodzin.

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Bochni oraz podległego Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu dołączyli do grona darczyńców „Szlachetnej Paczki”. Inicjatorem tej akcji w jednostce był Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk. W ciągu zaledwie kilku dni zebrano blisko 1800 zł. Dzięki temu do potrzebującej rodziny trafiły: sprzęt AGD, artykuły spożywcze i chemiczne oraz ubrania, przybory szkolne, a także słodycze i świąteczne podarunki.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Jego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Program działa od 2001 roku i obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.