MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Słotwina: Pierwsze ,,Bubble Day,, już za nami :D

13 lipca na Osiedlu „Słotwina” w Brzesku odbyła się impreza pod nazwą „Bubble Day”.Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Gminie Brzesko, które przyciągnęło na słotwiński plac wielu mieszkańców Brzeska oraz okolic. Impreza dedykowana była dla dzieci i młodzieży, jednak podczas tworzenia baniek mydlanych równie dobrze bawili się także dorośli. Ponadto dzieci brały udział w przygotowanych przez animatorów atrakcjach, takich jak: karaoke, kąciku plastycznym, malowaniu twarzy czy ślizgach na popularnych „dmuchańcach”.


-„Impreza miała na celu przede wszystkim integrację młodszego i starszego pokolenia, ale również promocję naszego osiedla, które usytuowane jest w pięknym miejscu z dala od centrum miasta,
co przy okazji organizacji tego typu wydarzeń jest niewątpliwym atutem. Uważam, że oba te cele udało nam się zrealizować. Szczególnie w okresie wakacji chcemy przyczynić się do tego, by pomóc  dzieciom i młodzieży w zagospodarowaniu czasu wolnego. Oprócz organizacji samego wydarzenia,
przy współpracy z BOSiR-em oraz Urzędem Miejskim przekazaliśmy dzieciom ponad 130 wejściówek do brzeskiej pływalni, by wraz z rodzicami mogły aktywnie spędzać czas w tym miejscu ” –powiedział  Przewodniczący Osiedla „Słotwina” Seweryn Kozub.


Po zakończeniu zabawy na placu przy ulicy Księdza Stanisława Pękały rozpoczęła się druga część wydarzenia, zorganizowana przez Zarząd Osiedla oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Słotwińskiej.
W Restauracji Rzym odbyła się zabawa dla dzieci i rodziców z konkursami oraz nagrodami przy pomocy grupy „Animek”. Późnym wieczorem z kolei rozpoczął się dancing dla dorosłych, który przyciągnął sporą grupę mieszkańców „Słotwiny” i okolic.


„Mamy nadzieję, że tego typu wydarzenia będą miały cykliczny charakter, a liczba ich odbiorców będzie sukcesywnie wzrastać. Jest jeszcze kilka pomysłów, które chcielibyśmy zrealizować w tym roku. Za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia  serdeczne podziękowania kieruję w stronę Burmistrza Brzeska – Tomasza Latochy, który objął patronatem honorowym wydarzenie, Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Brzesku, Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Wójta Gminy Borzęcin Pana Janusza Kwaśniaka – na co dzień mieszkańca naszego Osiedla, członków Zarządu Osiedla: Marty Sachy, Marzeny Kwaśniak oraz Łukasza Pasierba, Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słotwińskiej, Restauracji Rzym oraz sponsorów: InterMarche Brzesko, Bud Dróg Łagosz z Przyborowa” oraz Patronom Medialnym: Informatorowi Brzeskiemu, Kurierowi Tarnowskiemu oraz Powiatowemu Portalowi Informacyjnemu Capuccino.eu”  – dodał przedstawiciel „Słotwiny”.

Galeria zdjęć <<<<

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *