Zapraszamy na spektakl ,,Misterium Męki Pańskiej,,

,,Po raz trzeci jako Młodzież z Parafii w Jasieniu przygotowaliśmy Misterium Paschalne. Tym razem jednak chcemy pokazać spektakl większej społeczności. Dzięki wsparciu Burmistrza Brzeska – Tomasza Latochy juz w niedzielę 31 marca o godzinie 19:00 odbędzie się premiera w Domu Ludowym w Jadownikach. Misterium pod tytułem ,,Jak mam go miłować” będzie posiadało elementy muzyczne. Skupimy się nad postacią Judasza oraz Kapłanów, którzy za plecami Jezusa snuja plan jego zagłady. Nie zabraknie oczywiście tytułowego Jezusa, który mimo tego, że jest Bogiem przedstawi nam swoje cechy ludzkie takie jak lęk i bezradność. W ramach swoich duchowych rekolekcji warto przyjść i spojrzeć na Historie Zbawienia z innej strony niż zawsze…”

Reżyserem spektaklu jest Mateusz Kołodziej, który pod czujnym okiem ks. Piotra Zająca (opiekun grupy) przygotował i opracował również scenariusz do wydarzenia.

Spektakl zostanie przedstawiony jeszcze 7 kwietnia w Domu Ludowym, a później powróci do Jasienia, aby tam mógł zostać przedstawiony lokalnej społeczności w Kościele Parafialnym 14 kwietnia (Niedziela Palmowa o 19:00) i 19 kwietnia (Wielki Piątek o 22:30).

Już dziś zapraszamy na to wydarzenie wszystkich mieszkańców Jadownik, Brzeska i okolic.

 

Organizatorzy

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *