MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku będzie pełnił nadkom. Wacław Daniec

W brzeskiej jednostce odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz powitał swojego nowego zastępcę.  Zgodnie z rozkazem personalnym obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku pełnił będzie nadkom. Wacław Daniec.

Dzisiaj (11.03) w brzeskiej jednostce odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Obowiązki na tym stanowisku zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dziś pełni nadkom. Wacław Daniec, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego brzeskiej jednostki. W uroczystym powitaniu nowego zastępcy udział wzięła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni brzeskiej komendy. Mł.insp. Bogusław Chmielarz w imieniu swoim oraz całej kadry kierowniczej pogratulował Zastępcy powierzenia nowych obowiązków życząc jednocześnie sukcesów i samych trafnych decyzji.

Nowy Zastępca podziękował za zaufanie, jakim go obdarzono powierzając mu tak odpowiedzialne stanowisko. To dla mnie zaszczyt, dołożę wszelkich starań, aby sprostać nowemu wyzwaniu – mówił nadkom. Wacław Daniec.

Nadkom. Wacław Daniec będzie nadzorował i koordynował pracę pionu kryminalnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *