ad2
ad2
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

Bielcza: DRUGI KARNAWAŁOWY BAL SENIORA ZA NAMI

Dnia 2 marca  2019 roku w Budynku Wielofunkcyjnym w Bielczy odbył się II Karnawałowy  Bal Seniora zorganizowany przez opiekuna Świetlicy w Bielczy pana Jana Sperkę wraz z młodzieżą uczęszczającą na zajęcia świetlicowe, osobami prywatnymi i firmami, we współpracy z parafią Matki Bożej Anielskiej w Bielczy z księdzem proboszczem na czele.
Po oficjalnym rozpoczęciu przez opiekuna świetlicy,  przywitaniu zaproszonych, gości nastąpił czas zabawy.

Każdy uczestnik balu starszy czy młodszy mógł skorzystać z bogato przygotowanego stołu szwedzkiego.

Bal Seniora, który odbył się 2 marca jest spotkaniem nie tylko dla osób starszych ale dla Wszystkich, którzy pragną w nim uczestniczyć a i chcą się integrować z seniorami.
Bal nie odbyłby się bez wsparcia księdza proboszcza Artura Urbana, osób prywatnych i firm, które przekazały swoje produkty na poczet  balu.
A pomogli nam :

 • Firma Uryga przekazując wkładkę do żurku,
 • Firma Chabura  przekazując wyroby wędliniarskie,
 • Frma Balviten przekazując babeczki, ciasteczka i paluszki,
 • Firma Mlekovita przekazując sery, mleko, masło,
 • Firma Greek Trade – Helcom przekazując owoce i produkty spożywcze,
 • Firma Roleski przekazując musztardy, majonezy, ketchupy, różnego rodzaju sosy,
 • Firma D.P. Ptaszek  przekazując jajka, które zostały wykorzystane jako dodatek do żurku, ale też można było je smakować na stole szwedzkim.
 • Cukiernia Królewska przekazując  pyszne ciasta,
 • Piekarnia  Janina przekazując  na potrzeby naszego balu  chleb i bagieteki.
 • Kwiaciarnia Elżbieta  Jarosław Fikas przekazując kwiaty cięte – tulipany, które przystroiły stoły.
 • Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna BAZZAR – Katarzyna Pacewicz – Pyrek przekazując piękną kompozycję kwiatową, która upiększała stół szwedzki, a po zakończeniu balu została przekazana do naszego parafialnego kościoła.
 • Państwo Justyna  i Marek Łazowscy   przekazując napoje,
 • Państwo Maria i Leszek Sperka  przygotowując z własnych produktów  120 galaretek drobiowych.
 • Panie WioIa Kwaśniak, Magdalena Kawa, Dominika Czyż, Katarzyna Duda i Sylwia Tybon przygotowując z  własnych produktów smaczne sałatki,

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Wszystkim firmom i osobom wspomagającym za wsparcie, którego Nam udzieli przekazując różnego rodzaju dobra na poczet balu.

 

Przygotowanie tak pięknego balu to nie tylko gastronomia to też prace na sali, montaż nagłośnienia i świateł, przenoszenie naczyń, nakrycie stołów i posprzątanie po balu całego budynku.

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować młodzieży za pomoc  w przygotowaniach do balu i w jego trakcie ale też za czas poświęcony na ogarnięcie po balu.

Pani Justynie i Markowi, Dominikowi Mieszkowskiemu, Mikołajowi Pabian, Michałowi Pabian , Justynie Wożniak, Wojciechowi Bogusz za wspólną pracę  wykonaną na kuchni w trakcie przygotowywania jedzenia.

Panu Romanowi Rechul za montaż nagłośnienia i świateł .

Panu Andrzejowi Gruca za obecność i udokumentowanie naszego spotkania, po którym został ślad w formie fotorelacji.

Panom  Januszowi Kwaśniak wójtowi gminy Borzęcin i Piotrowi Kania dyrektorowi GOK w Borzęcienie za darmowe użyczenia budynku na poczet balu, naczyń, obrusów.

Nasz bal nie odbyłby się bez muzyki dlatego też serdecznie dziękuję panom Jakubowi Krawczyk i Danielowi Jaroszek za wykonaną profesjonalnie pracę w trakcie naszej zabawy.

O północy wybraliśmy drogą losowania w tym roku król i królową balu. Założyliśmy zwycięzcom korony, przekazaliśmy pamiątkowe dyplomy i ufundowane przez panią Anię Obal vouchery na 3 zabiegi fryzjerskie dla króla i krlowej.

Szczególne podziękowania ślę w kierunku Justyny Wożniak, Wojciecha Bogusz, Justyny Łazowskiej za pomoc w myciu naczyń i posprzątanie kuchni. Za wykonaną pracę  bardzo dziękuję.

Wszystkim i każdemu z osobna dziękuję.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.