Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Sufczynie

W niedzielę, 27 stycznia 2019 r., w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie uroczyście otwarto Klub Senior+. Wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości, Sekretarz Stanu Józefę Szczurek-Żelazko, przedstawiciela Członka Zarządu Województwa Małopolskiego Marty Malec-Lech pana Józefa Wojnickiego, Przewodniczącego Rady gminy Dębno Piotra Maturę wraz z radnymi, Sekretarz Gminy Dębno Justynę Wójtowicz-Woda, Radnego Powiatu Brzeskiego Łukasza Przybyło, a także sołtysów z terenu gminy Dębno.

Cieszę się, że możemy wszyscy razem brać udział w uroczystym otwarciu Klubu Senior+, który będzie mógł działać w tutejszym budynku. Wykonane prace modernizacyjne przyniosły znakomity efekt, co sami Państwo widzicie – mówił, do zgromadzonych w remizie OSP osób, wójt Wiesław Kozłowski, dodając – Mam nadzieję, że  nasi Seniorzy chętnie i licznie będą korzystać z tego, co w ramach działalności Klubu Senior+ zostanie zaproponowane. Dołożymy wszelkich starań, aby oferta ta była elastyczna i dostosowywana do potrzeb naszych Seniorów. Wierzymy, że poprzez uczestnictwo w Klubie Senior+ będzie można realizować swoje zainteresowania i miło spędzać czas.

Otwarcie Klubu Senior+  zostało połączone z  tradycyjnym już noworocznym spotkaniem  Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Dębno. Oprawę artystyczną spotkania przygotował Zespół składający się z utalentowanych  muzycznie i wokalnie mieszkańców gminy Dębno, którzy swym śpiewem i grą umilali czas zaproszonym gościom. Ponadto Koło Gospodyń Wiejskich z Biadolin Szlacheckich przygotowało skecz o tematyce kulinarnej. Na koniec członkowie  Kół, w prezencie od Wójta Gminy Dębno, otrzymali drobne upominki.

_-

UGgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.