V Turniej Strzelecki o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bochni

23 czerwca 2018 roku na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Bochni odbyły się V Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Współorganizatorem zawodów było Stowarzyszenie Policji IPA.. W zawodach uczestniczyli między innymi: przedstawiciele lokalnego samorządu terytorialnego, służb mundurowych,  a także przedstawiciele różnych instytucji i firm na co dzień współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Bochni. Jako gość honorowy obecny był Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura, który w przeszłości będąc Komendantem Powiatowym Policji w Bochni był pomysłodawcą tego turnieju i przeprowadził jego pierwsze trzy edycje.

Atrakcją zawodów była wystawa licznej kolekcji broni, od zabytkowych pistoletów typu VIS czy karabin PEPESZA, do używanych obecnie karabinów M4, pistoletów C Z, Glock, oraz karabinów maszynowych wykorzystywanych przez jednostki wojskowe. Wystawa zaprezentowana została przez kolekcjonerów z województwa małopolskiego.

Sędzią głównym zawodów był Pan Rafał Pląder, Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Bochni, który bezpośrednio pomógł w organizacji turnieju i pokazu broni oraz co jest najważniejsze, udostępnił obiekt strzelnicy do przeprowadzenia zawodów, za co należą się mu serdeczne podziękowania.

Uczestnicy zawodów rywalizowali w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i funkcjonariuszy służb mundurowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.