MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Kolejny dealer narkotykowy zatrzymany przez tarnowskich policjantów

Policjanci „kryminalni” z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód po raz kolejny udaremnili wprowadzenie na lokalny rynek tym razem prawie 200 gram marihuany wartości ponad 6000 złotych.

Tym razem 20-letni mieszkaniec Tarnowa, na terenie miasta rozprowadzał susz marihuany. Poporcjowane narkotyki ukrywał w plecaku, który chował wykorzystując zarośla w rejonie tarnowskiego odcinka autostrady. W godzinach popołudniowych 30 maja policjanci z komisariatu z Mościc zatrzymali dwudziestolatka jak przyszedł po pozostawiony w krzakach plecak, w którym miał prawie 200 gramów gotowego suszu marihuany. Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu policji w Mościcach, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, a następnie do sądu, który zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy.

Sprawa prowadzona jest przez Komisariat Policji Tarnów-Zachód w kierunku naruszenia artykułu 62 ust. 1 i 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności od lat 10.

__

KPP