Borzęcin : zaproszenie na bezpłatne konsultacje pacjentów

Nowa Rehabilitacja Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne konsultacje pacjentów zapisanych do lekarzy lub pielęgniarek rodzinnych (POZ) w przychodni NZOZ REMED w Borzęcinie.

Specjalista rehabilitacji medycznej i chorób wewnętrznych – będzie udzielał BEZPŁATNYCH konsultacji w zakresie dolegliwości bólowych ze strony układu ruchu, choroby zwyrodnieniowej, dyskopatii, wad postawy i skolioz u dzieci i młodzieży.

Zapraszamy rodziców z dziećmi celem oceny występowania wad postawy i skolioz.

Konsultacje będą odbywały w środę 04.07.2018 od godziny 9:00 do godziny 12:30 w przychodni NZOZ REMED w Borzęcinie 87.

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE.
NIE JEST TEŻ POTRZEBNE ŻADNE SKIEROWANIE.

Na konsultacje warto przynieść wyniki badań obrazowych i/lub konsultacji.

WARUNKIEM SKORZYSTANIA z bezpłatnych konsultacji jest aktualne korzystanie z usług lekarza rodzinnego lub pielęgniarki POZ (posiadanie aktywnej deklaracji) w tej przychodni.

Dla osób, które nie są zapisane do lekarzy lub pielęgniarek NZOZ REMED będzie istniała możliwość złożenia deklaracji wyboru lekarza lub pielęgniarki POZ.

Konsultacje odbywają się w ramach projektu „Poprawa jakości usług medycznych w wybranych przychodniach POZ z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Więcej informacji na temat następnych konsultacji dostępnych jest na stronie projektu na Facebooku @ProjektQPOZ

Zapisy pod numerem telefonu 783 444 444 wewn. 6 lub 690 040 519 lub mailowo qpoz@nowarehabilitacja.pl lub w rejestracji ośrodkaSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *