“Aktywny i bezpieczny powiat brzeski” z policjantami

Ruszyła kolejna edycja akcji „Aktywny i bezpieczny powiat brzeski”. Spacerujesz? Biegasz? Uprawiasz nordic walking? A może jeździsz na rowerze? Starostwo Powiatowe w Brzesku wspólnie z brzeskimi policjantami zaprasza do wspólnego, przede wszystkim bezpiecznego, pokonywania kolejnych kilometrów. 

Dzisiaj 21 marca br., w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2 w Brzesku odbyła się inauguracja akcji “Aktywny i bezpieczny powiat brzeski”. Starosta Brzeski Andrzej Potępa przybliżył założenia akcji i zachęcał do aktywnego spędzania czasu wolnego pokonując kolejne kilometry. Policjanci natomiast przypomnieli zasady poruszania się po drogach i życzyli, aby każdy kilometr był pokonany przede wszystkim bezpiecznie. Spotkanie z uczniami było także doskonałą okazją do wyposażenia ich w kamizelki i opaski odblaskowe, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Brzesku. To niezwykle ważny element wyposażenia każdego niechronionego uczestnika ruchu drogowego zwiększające jego bezpieczeństwo na drodze.

Akcja będzie trwać od 21 marca 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r., a jedynym kryterium jest ilość przebytych kilometrów.

Uczestnicy będą konkurować w dwóch grupach: kobiet i mężczyzn. Rywalizacja podzielona zostanie na trzy kategorie aktywności:

1. BIEGANIE

2. CHODZENIE

3. JAZDA NA ROWERZE

Każdy Uczestnik ma możliwość wystartowania we wszystkich kategoriach.

Warunkiem dołączenia do zabawy jest zainstalowanie na swoim smartfonie darmowej aplikacji Endomondo, stworzenie swojego profilu użytkownika i przystąpienie do rywalizacji pn.: AKTYWNY MIESZKANIEC POWIATU BRZESKIEGO.

PAMIĘTAJ, aby włączyć aplikację zawsze, gdy chodzisz, biegasz lub jeździsz, dzięki temu przebyte kilometry zwiększą Twoje szanse w rywalizacji. Ranking dostępny w aplikacji Endomondo pozwoli Ci na bieżąco monitorować postępy konkurencji. Mobilizujący charakter rywalizacji zachęci do zintensyfikowania Twojej aktywności.

Uczestnicy, którzy pokonają najwięcej kilometrów w swoich kategoriach otrzymają statuetki, dyplomy.grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *