Motojadowniki dziękują za serce

31.132,29 złotych – tyle zebrano w czasie imprezy charytatywnej organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki i małopolski oddział Fundacji Niewidomi na Tandemach dla podopiecznych Fundacji Auxiluim – Klaudii, Krystiana i Krzyśka. Nieocenionymi organizatorami po raz kolejny okazali się Wacław Japa i Wojtek Podleś.

Przypomnijmy, na rzecz podopiecznych prowadzona była licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów, ogółem w czasie ich trwania zebrano 18 tysięcy złotych. W licytacjach, co warto podkreślić brali udział nie tylko mieszkańcy Brzeska i okolic, ale także goście z Bochni, Szczurowej i Wierzchosławic.

Wiele działo się także na scenie RCK-B, udane koncerty dali Paulina Kubala z grupą Faux Pas i zespół iNFLO, zagrał Karol Makuch, wystąpił także znany kabaret Sprawa Drugorzędna. Gwiazdą wieczoru był Marek Piekarczyk, który wystąpił w towarzystwie Tadeusza Apryjasa i Jacka Borowieckiego.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przekazali przedmioty do licytacji i tym, którzy kupowali cegiełki na rzecz podopiecznych Auxilium.

__

brzesko.plSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *