10 strzałów ku chwale Ojczyzny

W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom kolejnej edycji zawodów strzeleckich „ 10 strzałów ku chwale Ojczyzny”, które miały miejsce w Narodowe święto Niepodległości 11 listopada.
Puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców wręczała sekretarz powiatu Anna Wojakiewicz, a otrzymali je w kategorii kobiet Dominika Kulik z wynikiem 90 pkt na 100 ️ możliwych, a w kategorii mężczyzn Patryk Nowak z wynikiem 88 pkt.

Celem organizacji zawodów była promocja sportu strzeleckiego i walorów regionu oraz zbiórka środków na pomoc dla st. asp. Jacka Kurzei „Górala” – policjanta z Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji, który od kilku miesięcy walczy z chorobą nowotworową – koszt przynoszącej efekty terapii jest bardzo wysoki, przekraczający możliwości finansowe najbliższej rodziny antyterrorysty.

Każdy z uczestników zawodów, które odbyły się na strzelnicy LOK w Pogwizdowie, otrzymał na pamiątkę tarczę, do której strzelał, oraz dyplom pamiątkowy wzorowany na oryginalnym dyplomie z okresu międzywojennego.

__

Powiat BocheńskiSlider


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *