Gwiazdy sportu w TCK

Lewandowski, Ronaldo, Błaszczykowski, Szmal, Radwańska, Gortat – to tylko niektóre z gwiazd sportu, które 24 listopada będzie można zobaczyć w TCK na wystawie fotografii “fot. Michał Stańczyk – SPORT”. Wernisaż rozpocznie się o godz. 18.00.

Sportowe emocje uchwycone w kadrze to znak charakterystyczny Michała Stańczyka, tarnowskiego fotografa i fotoreportera. Efekty jego pracy będzie można oglądać na ponad 50 zdjęciach prezentujących zawodników różnych dyscyplin sportowych. Ekspozycja “fot. Michał Stańczyk – SPORT” to przekrojowa, niezwykle bogata wystawa zdjęć tarnowskiego fotografa, przedstawiająca uczestników zmagań sportowych od Wembley po Jaskółcze Gniazdo.

Michał Stańczyk- tarnowianin, z zamiłowania jest fotoreporterem specjalizującym się  w fotografii sportowej. Fotografią reportażową zajmuje się od ponad 10 lat, a pierwsze kroki w tej dziedzinie „stawiał” w swoim rodzinnym mieście.  Zdjęcia autorstwa Michała Stańczyka to zatrzymane w kadrze zmagania piłkarzy, piłkarzy ręcznych, siatkarzy, tenisistów, hokeistów czy żużlowców. Kocha wszystkie dziedziny sportu, ale najbardziej lubi fotografować mecze piłki nożnej i ręcznej. Najciekawsze ujęcia, które wychodziły spod jego ręki, dostrzeżono w ogólnopolskich konkursach fotograficznych, m.in. BZ WBK Press Foto, Grand Press Photo, Polskim Konkursie Fotografii Sportowej.

Wystawę można oglądać od 25 listopada do 9 grudnia w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury.

(ah)

Tarnów.plgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *