Gnojnik: Sport na wesoło

Gminny Dzień Sportowca dla szkół podstawowych podsumował i zarazem zakończył sezon zmagań sportowych uczniów. Słoneczna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie i integracji. Humory dopisywały wszystkim – wszak wakacje już tuż, tuż, a rok szkolny udany.

Na Orliku w Uszwi na reprezentacje pięciu szkół czekały rozgrywki sportowe na wesoło oraz kiełbaski z grilla. Turniej sportowy przygotował Animator Wojciech Kukla. W dziewięciu emocjonujących konkurencjach mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy zabawy. Wola walki i duch rywalizacji, prezentowane przez szkoły na każdych zawodach sportowych, widoczne były również podczas Dnia Sportowca. Uczniowie walczyli o zwycięstwo do upadłego, a energię straconą podczas zmagań sportowych skutecznie uzupełniali racząc się kiełbasami serwowanymi w altanie turystycznej. W końcowym rozrachunku zwycięzcą turnieju szkół na wesoło zostali Gospodarze, jednak nie wynik był tu najważniejsze, lecz wspólna zabawa.

W związku z zakończeniem tegorocznego sezonu zmagań sportowych, Urząd Gminy Gnojnik pragnie serdecznie podziękować Dyrektorom i pozostałym pracownikom szkół za wsparcie organizacyjne, nauczycielom wychowania fizycznego za trud włożony w sportowy rozwój ich podopiecznych oraz uczennicom i uczniom za zaangażowanie, a także walkę w duchu fair play. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi za pomoc w przygotowaniu Dnia Sportowca. Dziękujemy również Animatorowi Wojciechowi Kukli za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju szkół na wesoło.

Organizacja Dnia Sportowca dla szkół podstawowych nie byłaby możliwa bez życzliwości i pomocy finansowej sponsorów, którymi byli: Dominik Chamioło i Mirosław Nowak „Pagen”, Helena Gałęziowska „Piekarnia Gałęziowscy i Ania”, Rafał Grabarz “Impero”, Krzysztof Wójs F.H.U. “Novum V” oraz Andrzej Zelek “Auto-Zelek”. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

GALERIA ZDJĘĆ

__

UG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.