MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Zakrwawiony ksiądz na schodach przed kościołem. Policja ustala okoliczności śmierci duchownego

Ksiądz idący na mszę zasłabł i przewrócił się, uderzając głową w schody przed kościołem – wynika ze wstępnych informacji na temat okoliczności śmierci duchownego z Tarnowa. Pomocy poszkodowanemu usiłowali udzielić strażacy, którzy przeprowadzali interwencję na tej samej ulicy.

Do wypadku doszło w niedzielę rano przed kościołem przy ulicy Pszennej w Tarnowie. Dyżurny tarnowskiej straży pożarnej podkreślił, że o okolicznościach samego zdarzenia nie może nic powiedzieć.

– Mogę powiedzieć tylko, że byliśmy obok miejsca zdarzenia, przy pomiarach tlenku węgla. Powiadomili nas ludzie, że leży osoba ranna, zakrwawiona. Strażacy podjechali alarmowo 200 metrów dalej i próbowali udzielać kwalifikowanej pierwszej pomocy – podaje dyżurny.

Nie udało się uratować życia księdza

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa była prowadzona przez strażaków do momentu przyjazdu karetki. – Resuscytacja krążeniowo-oddechowa była utrudniona ze względu na obrażenia księdza – uzupełnił dyżurny.

Jak przekazał strażak, na miejscu wciąż pracuje policja pod nadzorem prokuratury. – Jest takie przypuszczenie, że doszło do zasłabnięcia i upadku, ale czy tak było faktycznie potwierdzi dopiero policja i prokuratura – zaznaczył nasz rozmówca.

_____

Autor:wini/tok

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *