MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Rudce!

W dniu 8 listopada br. w Kopalni Soli w Wieliczce, 125 metrów pod ziemią odbyła się uroczysta gala finałowa VI-go Konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”. Tegoroczne hasło brzmiało: „Filmowa piosenka o Polsce pamięta”. Podczas finałowego koncertu wybrzmiały wyróżnione pieśni, a laureaci otrzymali zasłużone nagrody. Wśród wyróżnionych na Gali znaleźli się uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudce, w składzie Adam Rodak, Grzegorz Rodak, Zuzanna Piotrowska, Maja Rzepa oraz Zofia Rojek, którzy w kategorii zespoły zdobyli aż trzy nagrody: I miejsce, Wyróżnienie za teledysk oraz Nagrodę specjalną Kuratora Oświaty za utwór „Róża i bez” z filmu „Jak rozpętałem II wojnę światową”.

W dniu 27 listopada br. Wójt Gminy Wierzchosławice podczas koncertu pieśni patriotycznych szkolnego chóru ANGEL VOICE w Szkole Podstawowej w Rudce wręczył laureatom nagrody za osiągnięcia w Konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”.

Gratulujemy laureatom tak licznych sukcesów oraz upamiętnienie tak ważnego wydarzenia – Patriotyzm to nie przeszłość, ale wartość którą warto pielęgnować!

___

Gmina Wierzchosławice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.