MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

PRZYBORÓW: NIETRZEŹWA WSIADŁA ZA KIEROWNICĘ SAMOCHODU I SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

53-letnia kierująca volkswagenem spowodowała kolizję drogową i uciekła. Poszkodowany dogonił kobietę i zmusił ją do zatrzymania pojazdu, po czym zadzwonił na numer alarmowy. Po dotarciu na miejsce policjantów i zbadaniu stanu trzeźwości uczestników kolizji okazało się, że siedząca za kierownicą volkswagena była pijana.

Wczoraj, 11 września br. po godzinie 20.00 policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w miejscowości Przyborów. W rozmowie z poszkodowanym mężczyzną ustalili, że kierująca samochodem marki Volkswagen na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jego pojazd. Poszkodowany relacjonował, że siedząca za kierownicą volkswagena kobieta nie zatrzymała się i odjechała. Mężczyzna ruszył za kobietą i po przejechaniu około 400 metrów zmusił ją do zatrzymania pojazdu.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Poszkodowany 22-latek był trzeźwy, natomiast u 53-latki urządzenie wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Trzeba się też liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata i wysoką grzywną.

__

KPP w Brzesku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *