MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

SPORĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW ZABEZPIECZYLI POLICJANCI Z KOMISARIATU Z MOŚCIC

Skuteczna praca operacyjna zaowocowała zatrzymaniem 27-latka, który w powiedzie tarnowskim w swoim mieszkaniu przechowywał ponad 300 gram haszyszu. Zatrzymany przyznał się do jego posiadania i taki zarzut usłyszał. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sukcesem zakończyła się prowadzona od kilku tygodni intensywna praca operacyjna policjantów z Mościc. To „kryminalni” z tej jednostki uzyskali informację, następnie przygotowali realizację i zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Przeszukanie jego pomieszczeń ujawniło trzy zawiniątka zbrylonej substancji, każde o wadze około 100 gramów. Zatrzymany 27-latek oświadczył, że to jest haszysz i stanowi jego własność. Wstępne badania przeprowadzone w komisariacie potwierdziły, że zabezpieczona substancja to haszysz.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do posiadania znacznych ilości narkotyków i został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury z takim zarzutem. Prokurator po jego przesłuchaniu, zastosował wobec niego środki wolnościowe w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód, a zatrzymany mężczyzna musi się liczyć z konsekwencjami naruszenia Ustawy o przeciwdziałaniu Narkomanii i zagrożenia kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

__

Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.