MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

36-LATEK MUSIAŁ OPUŚCIĆ MIEJSCE ZAMIESZKANIA. MA TAKŻE ZAKAZ ZBLIŻANIA DO ŻONY.

Policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną, uszkodzenia mienia, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. 36-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Otrzymał także prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz zbliżania i kontaktu z pokrzywdzoną oraz policyjny dozór.

28 maja br., w godzinach południowych policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej podjęli interwencję wobec 36-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który szukając swojej żony, przyszedł do domu członków rodziny i wywołał awanturę. Ponadto mężczyzna cegłą wybił u nich szybę w oknie, po czym odjechał samochodem z miejsca zdarzenia. Został on zatrzymany po pościgu przez policjantów. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila.

Policjanci z posterunku Policji w ciągu kilkudziesięciu godzin zebrali dowody świadczące o tym, że 36 – latek dopuszczał się już wcześniej znęcania psychicznego oraz gróźb karalnych wobec swojej żony. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania psychicznego nad żoną, uszkodzenia mienia, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymania się do kontroli drogowej. Ponadto mając na względzie ochronę pokrzywdzonych funkcjonariusze wystąpili do Prokuratury Rejonowej w Brzesku z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych.

Wczoraj, 30 maja 36– latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Brzesku, gdzie usłyszał zarzuty. Ponadto prokurator zastosował wobec niego  nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz zbliżania i kontaktu z pokrzywdzoną oraz policyjny dozór. Podejrzany w asyście policjantów udał się do miejsca zamieszkania, z którego zabrał rzeczy osobiste. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

__

KPP w Brzesku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *