MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Kapitalny występ ucznia Zielonki w finale XLVI edycji OOWEE!

Mamy przyjemność ogłosić, że uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku Krzysztof Waśko z klasy 4 Meg został LAUREATEM Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, której finał odbył się w dniach 23-24.02.2023 r. w Jarosławiu.

Krzysztof zajął V miejsce w Polsce w dziedzinie mechatroniki. Tytuł Laureata daje możliwość studiowania na dowolnym wydziale i kierunku Akademii Górniczo-Hutniczej lub na wydziałach wielu wyższych uczelni technicznych w Polsce z pominięciem procesu rekrutacyjnego.

Sukces ten jest efektem dłuższych przygotowań, dobrego opanowania treści programowych w swoim zawodzie, korzystania z wielu współczesnych źródeł wiedzy (również w języku angielskim), a także jego silnej motywacji.

Aby znaleźć się w tym miejscu Krzysztof wykonał ogrom pracy przygotowując się do części teoretycznej, części praktycznej, by na koniec odpowiadać przed Komisją Egzaminacyjną i innymi uczestnikami olimpiady. Na każdym etapie prezentował się bardzo dobrze, co pozwoliło utrzymać tak wysoką pozycję.

Gratulujemy!!!

__

 

Anna Witkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *