MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

„OKNO ŻYCIA”, „PORWANIE NIEMOWLAKA” I POLICYJNA INTERWENCJA

W środową noc policjanci z Tarnowa interweniowali na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia 21-letnia matka niespełna rocznej dziewczynki miała przekazać swojej rodzinie przerażającą informację o porwaniu jej maleńkiej córeczki.

W środę, w Tarnowie 21-latka ze swoją malutką córeczką pojawiła się w mieszkaniu koleżanki, u której pozostawiła dziecko, prosząc aby ta „pozostawiła małą w Oknie Życia”. Kobieta miała zachowywać się dziwnie, jakby była pod wpływem leków lub alkoholu, a po powrocie do domu skontaktowała się ze swoją ciocią informując, że jej „córeczka została porwana”.

W międzyczasie koleżanka z niemowlakiem i swoją znajomą udała się do cioci 21-latki aby pozostawić u niej dziecko, a w całą sprawę zaangażowana została policja. Tarnowscy mundurowi podejrzewając, że coś złego dzieje się z matką niemowlaka w pośpiechu udali do jej miejsca zamieszkania, jednak pomimo pukania kobieta nie otwierała drzwi. Siłowego wejścia do środka dokonali wezwani tam strażacy. W mieszkaniu zastano leżącą na łóżku z nożem w ręce, nieprzytomną 21-latkę, z krwawiącymi od samookaleczeń ranami. Dookoła kobiety porozrzucane były tabletki. Kobieta przewieziona została do szpitala. Do szpitala na badania trafiła także jej mała córeczka. Na szczęście jest cała i zdrowa. Policjanci o całej sytuacji powiadomili sąd rodzinny. Wyjaśniają także okoliczności  targnięcia się kobiety na własne życie.

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *