MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Żegnamy śp. Andrzeja Grzelaka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 63 lat zmarł Andrzej Grzelak, długoletni członek Zarządu Cechu Rzemieślników, Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, znany i szanowany obywatel gminy Brzesko. W rzemieślniczym środowisku ceniony za fachowość, jako mistrz w zawodach budowlanych był wieloletnim członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Tarnowie. Za swoje zasługi wielokrotnie nagradzany resortowymi odznaczeniami.

Odszedł człowiek wielu pasji. Zapamiętany zostanie między innymi jako wspaniały organizator zawodów wędkarskich. W wolnych chwilach oddawał się malarstwu i rzeźbiarstwu, a swoje prace prezentował na licznych wystawach organizowanych w RCK-B. Był jednym z głównych pomysłodawców i budowniczych tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej na brzeskim Rynku.

Zawsze wesoły, pogodny, lubiany przez wszystkich, nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym, chętnie wspierał działalność wielu organizacji charytatywnych, a szczególnie słotwińskiej parafii.

Uroczystości pogrzebowe śp. Andrzeja Grzelaka rozpoczną się Mszą Świętą w dniu 24 stycznia 2023 roku w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Słotwinie o godz. 12.00.

__

Gmina Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *