MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Nowoczesne laboratorium w LO w Brzesku

W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Brzesku otworzono nowoczesne laboratorium chemiczne. Całkowity koszt pracowni wyniósł ok. 240.000 zł.

Liceum jako szkoła modelowa, uczestnicząca w projekcie HUMINE – Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej, w ramach opracowanego planu transformacji buduje pozytywne relacje, zmienia przestrzenie szkolne, ale przede wszystkim próbuje stworzyć optymalne warunki pracy i nauki pozwalające na przygotowanie uczniów do dalszego etapu kształcenia i wytyczania indywidualnej ścieżki kariery uczniów.

„Szkoły są dla nas najważniejsze. Dobra szkoła powinna mieć dobre warunki do pracy, świetni nauczyciele muszą mieć narzędzia do tego, żeby uczniowie wychodzili stąd z takim bagażem wiedzy, który pozwoli im wybrać dobre uczelnie. Nie tylko w tym Liceum, ale też w pozostałych szkołach prowadzonych przez Powiat Brzeski powstają bardzo nowoczesne, specjalistyczne laboratoria oraz sale dydaktyczne” – Andrzej Potępa Starosta Brzeski.

W laboratorium chemicznym będą także prowadzone przez doradców metodycznych ćwiczenia laboratoryjne w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli.

___

Powiat Brzeski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *