MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

21-latek wracał ze studniówki i został potrącony przez kierowcę samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia

Powracając z zabawy studniówkowej 21-latek został potrącony przez kierowcę samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając mężczyźnie pomocy.

Nieszcześliwie dla 21-letniego mieszkańca gminy Żabno zakończyła się studniówkowa impreza. Mężczyzna, który gościł na zabawie tegorocznych maturzystów w miejscowości Otfinów, został potrącony w drodze powrotnej do domu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, w rejonie posesji numer 218, około godziny 5.12.

W idącego drogą wojewódzką 973, w kierunku miejscowości Żelichów 21-latka wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu  kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy.

Zrobiły to dopiero przejeżdżające tamtędy osoby. To one pomogły poszkodowanemu i wezwały służby ratunkowe, za co bardzo dziękujemy. Ranny doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz złamania kości skroniowej.

Nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka pracują obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy proszą o pomoc.

Jeśli byłeś świadkiem wypadku w albo posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat – samochodu biorącego w nim udział oraz kierowcy – koniecznie  daj znać. Na Twój telefon czekamy pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie 47 831 29 00 lub telefonem Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie 47 831 13 80.

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *