MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Michał Koterski o uzależnieniach – spotkanie profilaktyczne dla młodzieży

Znany aktor Michał Koterski spotkał się w poniedziałek, 14 listopada, z uczniami szkół podstawowych z Gminy Szczurowa. Artysta szczerze i otwarcie opowiedział o swoim wieloletnim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków oraz o drodze do trzeźwego życia, które trwa już 8 lat.

Spotkanie z popularnym aktorem odbyło się w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki uzależnień od alkoholu i od narkotyków. Podczas spotkania Michał Koterski opowiedział o  swojej wyboistej drodze do spokoju oraz o różnych etapach swojego życia zaczynając od dzieciństwa, które spędził z ojcem alkoholikiem, aż  po dorosłość kiedy to przez lata trwał w uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. Nie zabrakło również wyznań o o radykalnych zmianach, które nastąpiły 8 lat temu w życiu Koterskiego.

Na spotkaniu, które trwało ponad 2 godziny, nie zabrakło również opowieści o zawodzie aktora oraz o najważniejszej roli w życiu „Miśka” – roli ojca. Aktor podkreśl również, że wszystko co najlepsze  – w życiu prywatnym i zawodowym – spotkało go w trzeźwym życiu.

Wyjątkową rozmowę poprowadziła polonistka Teodozja Turaczy, a wydarzenie – zorganizowane w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki uzależnień od alkoholu i od narkotyków – odbyło się przy współpracy Gminnego Centrum Kultury oraz szkół z terenu naszej gminy.

GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ TUTAJ.

 

___

Gmina Szczurowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.