MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Dunajec zebrał śmiertelne żniwo. W Wesołowie utonął 40-latek

Nie żyje 40-letni mieszkaniec gminy Zakliczyn. Do tragedii doszło w sobotę 20 sierpnia, przed godziną 16.00. Mężczyzna wypoczywał nad brzegiem rzeki, nad którą przybył razem z psem. Zwierzę czekało na pana na brzegu, kiedy ten wszedł do rzeki.

Niestety po przepłynięciu z nurtem około 200 metrów , mężczyzna zniknął pod taflą wody. Wypoczywające w tym miejscu osoby widząc co się dzieje powiadomiły służby.
Kilka minut później na miejsce dotarli strażacy, służby medyczne oraz policjanci z Tarnowa i Zakliczyna. Rozpoczęły się poszukiwania zaginionego. Kilka minut po godzinie 17.00, 40-latek został wydobyty z wody. Niestety mimo kilku dziesięciominutowej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Wykonane na miejscu czynności, pozwoliły wstępnie wykluczyć aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Śledztwo w sprawie śmierci mieszkańca powiatu tarnowskiego nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Brzesku, której przedstawiciel uczestniczył w sobotnich oględzinach procesowych.

(foto: Tarnowska.TV)

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *