Bochnia: Uwaga rodzice „wcześniaków”

W związku z przypadającym w listopadzie Dniem Wcześniaka Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka chce zorganizować spotkanie dla rodziców „wcześniaków”, które przyszły na świat w bocheńskim szpitalu, a także samych pociech.
-W ubiegłym roku ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy w nieco skromniejszy sposób ze względu na pandemię. Tego dnia oddział był jednak pięknie oświetlony w kolorach fioletu, który symbolizuje wcześniactwo – mówi lek. Joanna Hurkała, kierująca Oddziałem Noworodków i Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Noworodka w Szpitalu Powiatowym w Bochni.

W tym roku jest szansa, że uda się zorganizować spotkanie na które przedstawiciele oddziału zapraszają rodziców i ich wyjątkowe dzieci. W planach są niespodzianki i prezenty dla maluchów. Spotkanie to także okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami oraz sposobność, by pochwalić się swoimi pociechami.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu (rodzice wcześniaków) mogą się zapisywać w sekretariacie Szpitala Powiatowego w Bochni pod nr tel. 14 61 53 201.
___
kh
Starostwo Powiatowe w Bochni


grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.