MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Umowa na modernizację obiektu sportowo-rekreacyjnego w Bratucicach podpisana

13 lipca br. w Urzędzie Gminy w Rzezawie została podpisana przez Wójta Gminy – Mariusza Paleja umowa na modernizację boiska wielofunkcyjnego w Bratucicach. Inwestycja będzie kosztować ponad 350 tys. złotych, z czego 149 tys. złotych gmina pokryje z otrzymanego dofinansowania. Pieniądze pochodzą z Województwa Małopolskiego z projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS”.

Obiekt sportowo-rekreacyjny w Bratucicach został oddany do użytkowania 11 lat temu. Szereg czynników zarówno ludzkich, jak i atmosferycznych, a także po prostu upływ czasu spowodował jego znaczne zniszczenie. Teraz dostanie on drugie życie.

Inwestycja w Bratucicach przyczyni się do znaczącej poprawy warunków do uprawiania sportu w tej miejscowości. W ramach zadania kompleksowo zostanie zmodernizowane boisko służące do piłki ręcznej, nożnej i tenisa. Zyska ono nową podbudowę oraz nawierzchnię poliuretanową. Inwestycja zakłada ponadto montaż nowych bramek do oraz słupków i siatki do tenisa. Inwestycja ma zostać wykonana do grudnia 2022 roku.

__

Gmina Rzezawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *