POSZUKIWANIA ZAGINIONEJ ZAKOŃCZONE SUKCESEM DZIĘKI POMOCY MEDIÓW I LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Nocne poszukiwania zaginionej Katarzyny Srebro z Trzemesnej zostały zakończone przed godziną 8 rano we wtorek. Szybka wymiana informacji pomiędzy policjantami, a lokalnymi mediami zaowocowała szybkim ustaleniem miejsca aktualnego jej pobytu.

Po godzinie 2 w nocy we wtorek (26.07 br.) policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu 22-letniej Katarzyny Srebro z Trzemesnej. Zaniepokojeni rodzice stwierdzili, że wyszła ona z domu około godziny 22, i do tej chwili nie powróciła. Pierwsze poszukiwania rodziców doprowadziły do miejsca, w który pozostawiła swoje całe ubranie i prawdopodobnie przemieszcza się nago. Z uwagi na zagrożenie jej życie w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie ogłoszony został alarm. Policjanci, strażacy oraz ochotnicy rozpoczęli poszukiwania zaginionej w rejonie Trzemesnej, Łękawki i Łękawicy. Z pomocą przyszły lokalne media, które na swoich antenach informowały o zaginięciu 22-latki. Przed godziną 7:30 jeden z mieszkańców Skrzyszowa poinformował, że najprawdopodobniej zaginiona znajduje się w lasach w Skrzyszowie. Skierowane w to miejsce patrole odnalazły zaginioną. Została udzielona jej pierwsza pomoc i przekazano ją ratownikom medycznym z zespołu pogotowia ratunkowego, którzy zadecydowali, aby przetransportować dziewczynę do tarnowskiego szpitala na w celu przeprowadzenia badań.

Dzięki współpracy lokalnej społeczności, policjantów, strażaków oraz mediów udało się bardzo szybko zakończyć poszukiwania zaginionej.

___

KMP w Tarnowie

ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.