MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

Absolwenci szkół podstawowych z terenu Gminy Wierzchosławice dołączyli do grona wyróżnionych uczniów!

W środę – 13 lipca 2022 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzchosławice odbyło się wręczenie nagród uczniom klas 8 za wyróżniające wyniki w nauce oraz za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty.

Wyróżnienie w postaci nagrody pieniężnej za średnią z ocen wynoszącą co najmniej 5,4 otrzymało 21 uczniów, natomiast nagrodę pieniężną za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty wynoszący co najmniej 90% otrzymało 14 uczniów. Warto podkreślić, iż dwóch uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rudce otrzymało maksymalną ilość punktów  z każdego przedmiotu.

,,Składam serdeczne gratulacje uczniom za osiągnięcie wyróżniających wyników w nauce oraz za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty. Drodzy absolwenci, dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest Gmina Wierzchosławice.

Składam również podziękowania dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz Rodziców za zaangażowanie, poświęcenie i trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminów w trudnej sytuacji związanej z prowadzeniem nauki w formie zdalnej oraz wspieranie i pomoc podopiecznym w zdobywaniu wiedzy.,, – Wójt Gminy Wierzchosławice

__

Gmina Wierzchosławice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.