ad2
ad2
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Piknik Rodzinny w Łukowej

Niedziela upłynęła pod znakiem fantastycznej, rodzinnej zabawy i integracji lokalnej społeczności w Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Łukowej. Podczas pikniku uczniowie klas młodszych zaprezentowali wiersze oraz piosenki, dedykowane rodzicom i dziadkom. Uczniowie klas starszych przygotowali spektakl na podstawie utworu ,,Mały Książe” pod tytułem ,,Dorośli są bardzo dziecinni”, natomiast szkolne koło wokalne i gitarowe porwało widownię do wspólnego śpiewania.

Młodzież wspólnie z rodzicami zatańczyła Belgijkę.  Dużo emocji towarzyszyło podczas rozegranego meczu piłki nożnej w którym zmierzyli się ojcowie z synami.

Rodzice wraz z uczniami przygotowali mnóstwo smakołyków.  Firma Lidl przekazała na piknik słodkości, napoje i przekąski, które były udostępnione do poczęstunku.

Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji: zamki dmuchane, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, balony, wóz strażacki. Rada Rodziców zadbała o kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek.

Piknik okazał się dla wszystkich źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy. Piękna pogoda, rodzinna atmosfera oraz wiele atrakcji przygotowanych przez społeczność szkolną i rodziców spowodowały, że był to niezwykły dzień dla wszystkich uczestników.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku

___

Gmina Lisia Góra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.