MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Będzie remont remizy w Woli Rzędzińskiej II

Wspomniana wyżej inwestycja będzie możliwa w dużej mierze dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie OSP 2022”. Wniosek złożony przez Gminę Tarnów został pozytywnie rozpatrzony, co pozwoliło uzyskać aż 42 tys. zł. dotacji.

Środki te zostaną wykorzystane na modernizację instalacji elektrycznej w pomieszczeniach garażowych remizy i dostosowanie jej do współczesnych standardów. Obecna pochodzi z lat 80. XX wieku i nie spełnia wymogów potrzebnych do optymalnego funkcjonowania jednostki. Wymiana instalacji znacznie ułatwi pracę strażaków z Woli Rzędzińskiej, a przede wszystkim, usprawni organizację akcji ratowniczych.

Zadowolenia z pozyskanego dofinansowania nie kryje prezes Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Rzędzińskiej Krzysztof Płaneta.

– Jest to przez nas długo wyczekiwana inwestycja, dlatego bardzo się cieszę, że remont jest już planowany. Tym bardziej, że wymiana instalacji z pewnością zwiększy bezpieczeństwo pracy, a to jest dla nas priorytetem – przyznał.

__

Tarnów.pl

One thought on “Będzie remont remizy w Woli Rzędzińskiej II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *