MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski nadal z brzeskim akcentem.

W tym roku podobnie jak w latach poprzednich na trasach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zobaczymy reprezentanta naszego powiatu – Adama Garbacza pochodzącego z Gnojnika. W tym sezonie zawodnik świętuje swoje 15-lecie startów w wyścigach górskich rangi Mistrzostw Polski. Zdobył kilka tytułów mistrzowskich w swojej klasie, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc  i w tym roku rzuci rękawice swoim rywalom.  Znany z wyścigów Adaś, na co dzień ratownik brzeskiej pływalni; jak również strażak OSP Gnojnik będzie startował samochodem Honda Civic Rally w wyścigowej specyfikacji. Razem z innymi podejmie wyzwanie w ośmiu podwójnych rundach GSMP rozgrywanych w Polsce jak i na Słowacji.

Podczas ubiegłego weekendu odbyła się 1. i 2. runda w GSMP – Wyścig Górski „Prządki” w Korczynie k. Krosna. Zawodnik wspierany przez rodzinny team, a najbardziej przez swoją młodsza córkę Zosię, która również „ma benzynę we krwi” zameldował się na mecie z bardzo dobrym wynikiem czasowym.

Udział w zawodach takiej rangi nie mógłby się odbyć bez wsparcia finansowego sponsorów, wśród których największe podziękowania należą się Angelice i Piotrowi Czyżyckim – „Centrum Motoryzacji  Czyżycki” sp.j. w Gnojniku za kolejne lata zaufania i udzielone wsparcie  w przygotowaniu do startów.

Kibiców sportów motorowych zapraszamy do pojawienia się na trasach wyścigów i mocny doping  w zawodach a szczególnie w rundach odbywających się najbliżej naszego regionu tj. Magura Małastowska k. Gorlic (17-19.06.2022) oraz Limanowa (29-31.07.2022).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.