MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

TADEK 2021 – nagrody przyznane

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz phm. Bartłomiej Turlej zostali laureatami prestiżowego Plebiscytu TADEK 2021 organizowanego przez ZHP Chorągiew Krakowską.

Tomasz Latocha otrzymał nagrodę w kategorii „Partner”, której patronowała Komenda ZHP Chorągwi Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Bartłomiej Turlej został nagrodzony w kategorii „Komendant Hufca” pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie.

Zgodnie z regulaminem do nagrody w kategorii „Partner” powinny być nominowane osoby, które wspierają ZHP Chorągiew Krakowską, jej hufce i agendy w całorocznej działalności, a także przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć harcerskich. W kategorii „Komendant Hufca” na nominację mogła liczyć osoba będąca przykładem dla innych, dbająca o stały rozwój hufca, wspierająca instruktorów w codziennej działalności harcerskiej. Zdaniem kapituły plebiscytu obaj brzescy laureaci w pełni na te nominacje zasłużyli.

Brzeski Hufiec ZHP w ostatnich latach zyskał bardzo wysokie notowania w Komendzie ZHP Chorągwi Krakowskiej. Złożyło się na to wiele inicjatyw, w tym  także tych o zasięgu ponadlokalnych, realizowanych przez Hufiec przy wsparciu ze strony brzeskiego samorządu. Ukoronowaniem tych działań była organizacja Inauguracji Roku Harcerskiego, która odbyła się w Brzesku we wrześniu ubiegłego roku. Przyznanie roli gospodarza tego wydarzenia brzeskiemu hufcowi to olbrzymi sukces kadry instruktorskiej na czele z komendantem, phm. Bartłomiejem Turlejem oraz wspierających ją władz samorządowych i burmistrza Brzeska, Tomasza Latochy

__

Brzesko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *