MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Jaśniej na Długosza w Szczepanowie

Wzdłuż części ulicy Długosza w Szczepanowie przeprowadzona została wymiana siedmiu lamp sodowych na energooszczędne lampy typu LED. Zadanie zostało sfinansowane ze środków budżetowych gminy, w tym częściowo w ramach Funduszu Sołeckiego miejscowości Szczepanów.

Na tym nie koniec tegorocznych prac mających na celu poprawę i rozbudowę oświetlenia ulicznego. W drugim kwartale br. na ulicy Zamkowej w Okocimiu zamontowanych zostanie 6 nowych latarni, dzięki czemu droga będzie oświetlona na całej swojej długości.

W tym roku kontynuowana będzie kompleksowa wymiana ulicznych latarni w miejscach wskazanych przez Urząd Miejski. Prace wykonywane są przez pracowników i podwykonawców TAURON Nowe Technologie S.A. na zlecenie Gminy Brzesko, która ponosi stałe coroczne opłaty związane z konserwacją ulicznego oświetlenia. Przy ulicy Królowej Jadwigi wymienione będą wszystkie lampy i część słupów, a przy ulicy Szarych Szeregów słupy wraz z lampami. Z informacji przekazanych przez głównego wykonawcę wynika, że rozpoczęło się postępowanie przetargowe dotyczące tych prac.

Przypomnijmy, że w pierwszym etapie wymiana została przeprowadzona przy placu Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Uczestników Ruchu Oporu, przy ulicy Zielonej, Mościckiego i placu Zwycięstwa.

__

Brzesko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.