banner_janusz_kwaśniak
750x200
750x200

OFERTA PRACY – Pomocnik Lakiernika / Lakierowanie proszkowe

Pomocnik Lakiernika / Lakierowanie proszkowe

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie powierzchni
  • kontrola kąpieli elementów aluminiowych
  • transport elementów do/z kabiny
  • załadunek/rozładunek elementów na trawersy systemu transportu.
  • obróbka końcowa (pokrywanie miejsc po zawieszkach)
  • kontrola jakości lakierowanych elementów
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń lakierni.
  • drobne naprawy

Wymagania:

– doświadczenie w lakierowaniu proszkowym (mile widziane)

– dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy

– duże zaangażowanie i motywacja do pracy

– zdolności organizacyjne

– kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

– wykształcenie zawodowe lub średnie.

Oferujemy:

– umowa o pracę na pełny etat

– stabilne zatrudnienie w stałym zespole

– możliwość szkoleń, doskonalenia zdolności zawodowych

– dodatkowe premie za wykonanie planu oraz utrzymanie jakości

O Firmie:

Pro Color Sp. z o.o.

Ul. Ks. Mazurkiewicza 181 Jasień

32-800 Brzesko

CV proszę o przesyłanie na adres mailowy: [email protected]