ad2
ad2
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

ŚMIERTELNY WYPADEK W BOCHNI NA UL. GAZOWEJ

Wczoraj tuż przed godziną 19 w Bochni na ulicy Gazowej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni ustalają okoliczności tego wypadku.

9 grudnia br.  tuż przed godziną 19, oficer dyżurny bocheńskiej jednostki otrzymał zawiadomienie z ulicy Gazowej w Bochni. Według zgłoszenia doszło tam do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego udali się na miejsce, gdzie ustalili, że 50-letni mieszkaniec gminy Drwinia został potrącony przez samochód osobowy marki Audi, którym kierowała 22-letnia mieszkanka Bochni. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu – była trzeźwa. Pieszy  został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci z bocheńskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku.

Przypominamy i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pieszych i rowerzystów zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych także w terenie zabudowanym. W dużym stopniu zwiększają one naszą widoczność na drodze. W okresie zmiennych warunków atmosferycznych oraz mokrej lub śliskiej nawierzchni ważne jest zachowanie ostrożności i rozwagi przez kierujących pojazdami.

_

KPP w Bochni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.